📦 DOPRAVA ZDARMA na objednávky nad 999 Kč | Vstupte do našeho 👉 věrnostního programu, sbírejte body a ušetřete. | 📍Navštivte nás v Praze a Ostravě

Bonusový systém

body

Za vaši věrnost vás rádi odměníme. Zaregistrujte se do našeho věrnostního programu, sbírejte body za každý nákup a čerpejte maximum odměn

aktualni  novy

Jak bonusový systém funguje?

Jak získáte bonusové body?

Bonusové body získáváte jako registrovaný zákazník za každou zaplacenou objednávku na našem e-shopu i prodejně. Jakmile shromáždíte dostatek bonus bodů, můžete je uplatnit v rámci vašeho dalšího nákupu. Jinými slovy: čím více nakupujete, tím větší slevy můžete získat. Bonusové body se vám přičtou až po uhrazení objednávky a nikoliv hned po nákupu. Naopak po stornování nebo dobropisování faktury (když se zboží vrátí nepřevzaté nebo jako vrácené) se body odečítají stejným vzorcem, jako se přičetly. Za každých 30 Kč získáte 1 bonusový bod.

system 

Jak lze bonusové body uplatnit?

Vaše nasbírané body vám přináší slevy, konkrétně 1 bonusový bod = sleva 1 Kč. Maximální sleva pro čerpání z nákupu je 50 %Stav vašich bodů můžete vidět po přihlášení ke svému zákaznickému účtu. V košíku vidíte stav bonusových bodů s možností jejich použití (konkrétně v posledním kroku objednávky s názvem Informace o Vás). Sleva se však nevztahuje na dopravu. 

uplatneni

Jak je to s bonusovým systémem a jeho uplatněním v rámci prodejny? 

Pokud jste náš registrovaný zákazník, stačí obsluze sdělit váš registrační e-mail a bonusové body z nákupu jsou vaše. Co se však týká čerpání bodů, to je možné pouze prostřednictvím e-shopu. Pokud si proto chcete body uplatnit, je potřeba nejprve provést nákup na e-shopu s vyzvednutím na prodejně. 

Můžu získat bonusové body i jinak než nákupem?

Ano můžete. Za vaši registraci vás odměníme 100 body

Kde zjistíte stav svého bonusového konta?

Stav vašich bodů můžete vidět po přihlášení ke svému zákaznickému účtu. Konkrétně po přihlášení kliknutím na „Můj účet“ v pravém horním rohu našeho e-shopu. Po přihlášení do vašeho účtu se dozvíte bilanci vašich bonus bodů na základě uskutečněných nákupů. Prosím, berte na vědomí, že počet vašich bonusových bodů bude přičten až po uhrazení objednávky. Po každém uplatnění vašich bodů bude jejich počet okamžitě odečten z vašeho bonus účtu.

Je možné bonusové body čerpat se slevovými kupóny?

Na jedné objednávce nelze použít body a zároveň uplatňovat slevový kupón. Chcete-li uplatnit kupón, nebudete mít možnost zlevnit objednávku použitím bodů a naopak. Použitý slevový kupón ovlivňuje celkovou částku objednávky a tím pádem také celkový počet získaných bodů.

Co když si zakoupím produkt bez využití bonusových bodů a rozhodnu se ho vrátit? Co se stane se získanými body?

Když vracíte zakoupený produkt, tak zároveň vracíte získané bonusové body. Vaše bodová bilance bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.

Jaká je platnost mých bodů?

Platnost Vašich bonusových bodů je omezena na 360 dnů.

 

Bonusové body nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu.Veškeré odměny v rámci Věrnostního programu nejsou právně vymahatelné. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží NELZE bonusové body uplatnit! Všechny uvedené ceny a slevy jsou včetně DPH.