📦 DOPRAVA ZDARMA na objednávky nad 999 Kč | Vstupte do našeho 👉 věrnostního programu, sbírejte body a ušetřete. | 📍Navštivte nás v Praze a Ostravě

Prodejna outdoor Praha a Ostrava

Prodejnu PROTREK s e-shopem jsme otevřeli jako reakci na stále se zvyšující zájem lidí o pobyt v přírodě.

Z vlastní zkušenosti víme, že když si to máme pořádně užít, je důležité se na to nejen dobře a pečlivě připravit, ale i kvalitně a pohodlně vybavit To platí především o botách. Když si máme vhodné trekové boty vybrat, je potřeba je náležitě vyzkoušet – v klidu a s možností širokého výběru, protože máme každý tak trochu jiné požadavky a především tak trochu jiné nohy. Pokud nekupujeme už námi prověřený model, boty málokdy sednou na první pokus. Proto chceme našim zákazníkům nabídnout co největší výběr trekové obuvi s možností si je v klidu a pohodlně vyzkoušet.

Nabízíme turistickou obuv většiny značek, které na českém trhu působí – německých (Meindl, Lowa nebo Hanwag), italských (Salewa, La Sportiva, Scarpa, AKU, Asolo, Garmont, Lomer), dále Teva, Keen, Merrel atd. Všechny nabízené boty máme skladem. Součástí služby na naší prodejně je i možnost základního proměření tvaru chodidel, které pak může při výběru vhodné a dobře padnoucí boty pomoci. Současně nabízíme možnost doplnit boty o vhodný typ ortopedické vložky.

 

Co můžete očekávat od návštěvy našich prodejen?

✅ Nejširší výběr trekových bot v ČR – až 900 variant 

Odborné poradenství

✅ Terénní polygon = zkušební chodníček, na kterém si otestujete, jak se boty chovají na kamení, v nerovnostech (špalíky) a ve sklonu 

V případě potřeby přeměření chodidla – délka, šířka, typ klenby

Skvělé výhry

terenni-polygong

Terénní polygon 👆, který najdete na našich pobočkách v Praze i Ostravě

Botami to často začíná, ale nekončí!

Naši nabídku proto doplňujeme i o outdoorové oblečení, batohy, trekové hole a další nepostradatelné vybavení. V zimě je možné u nás otestovat a vybavit se na skialpy nebo si vyzkoušet a případně pořídit sněžnice. Nejsme specializovaný obchod zaměřený jen na specifickou určitou skupinu zákazníků, ale chceme nabídnout naše produkty všem, kteří hledají kvalitní, funkční a pohodlné vybavení pro cesty do rozmanité přírody.

 

Přijďte se podívat do naší prodejny v Praze 10 - Uhříněvsi, kde vám představíme kompletní sortiment, především více než 900 variant trekových bot.

Rádi vás také přivítáme i v naší prodejně specializované na trekové boty, kterou jsme otevřeli v Ostravě - Porubě.


A velmi rádi vám s výběrem pomůžeme!

Prodejna Praha

Prodejna Ostrava-Poruba

Prodejna Praha-Uhříněves

Přátelství 555/9                                 
Praha 10, 104 00                             

PO - PÁ: 10:00 - 19:00                   
SO:         09:00 - 15:00                    

Prodejna Ostrava-Poruba

Porubská 708/16,
708 00, Ostrava-Poruba

PO - PÁ: 09:00 - 18:00
SO:         09:00 - 13:00

Provozovatel:

AZ Mobility s.r.o.
Přátelství 555/9,
Praha 10, 104 00

IČ: 28526155
DIČ: CZ28526155

Prodejna Praha

Prodejna Ostrava-Poruba (trekové boty)

Kudy k nám (Praha)

 1. Z konečné metra A (Depo Hostivař)
  1. MHD - autobusy 229, 364 nebo 366 do zastávky Fruta a ca 200 m pěšky ve směru jízdy, prodejna je na levé straně (v areálu PEKASS)
  2. AUTEM - přes Štěrboholy okolo Europarku (po levé ruce) stále rovně přes Dolní Měcholupy po Kutnohorské, okolo ČS Ono a dále ca 1,7 km po ul. Přátelství až k prodejně na levé straně
 2. Z konečné metra C (Háje)
  1. MHD - autobusy 226, 227, 382 nebo 383 do zastávky Na Vrchách, dále ca 30 m po směru jízdy přejít přes přechod vlevo a dále před kruhovým objezdem (u Lidlu) odbočit vlevo na ulici Přátelství a po ní ca 600 m - obchod je vpravo (v areálu PEKASS)
  2. AUTEM - po Výstavní a Novopetrovické směr Petrovice / Horní Měcholupy a dále stále po hlavní do Uhříněvsi, okolo ČS Prim a Petronal, na kruhovém objezdu u LIDLu 4. výjezdem a dále ca 600 m - prodejna vpravo (areál PEKASS) - bezproblémové parkování před areálem
 3. Od Říčan přes Uhříněves, 3. výjezdem na kruhovém objezdu u prodejny LIDL a dále ca 300 m vpravo (areál PEKASS)