📦 DOPRAVA ZDARMA na objednávky nad 999 Kč | Vstupte do našeho 👉 věrnostního programu, sbírejte body a ušetřete. | 📍Navštivte nás v Praze a Ostravě

O nás

Protrek - nabízíme víc než ostatní!


PROTREK jsme založili, protože máme rádi sport a pohyb. A mnohokrát jsme se přesvědčili, že dobré vybavení může zážitky jen znásobit.
Často jsme tak, jako zákazníci, navštěvovali známé obchody na outdoorovém trhu – a vybírali a nakupovali. A pamatuji si, jak jsem kupoval trekové boty – a nemohl jsem si vybrat – nic mi pořádně nesedělo. Ale vlastně jsem vybíral jen ze dvou nebo tří variant, i když na trhu je značek mnohem více. A uvědomil jsem si, že takový obchod v Čechách není – myslím tím kamennou prodejnu, ne eshop.
To byl vlastně první moment, kdy jsme začali uvažovat o tom, že by bylo zajímavé  takovou prodejnu mít. Kde by prostě bylo těžké si nevybrat. A když se nám v roce 2020 naskytla příležitost, neváhali jsme. Trekové boty tak tvoří základ naší nabídky, ale současně nabízíme další sortiment, který k outdooru patří – aby si u nás klient mohl vybrat kompletní vybavení. Značky přitom vybíráme takové, které bychom si sami koupili.
Máme rádi pohyb v přírodě, ale nehledáme extrémy, chceme si to užít – a pro takové zákazníky jsme tady. Rádi zkoušíme nové věci a rádi se pak o zkušenosti podělíme. Zajímá nás, kam se naši zákazníci chystají, jaké mají zkušenosti – rádi si s nimi povídáme – a pokud chtějí, tak jim při nákupu poradíme.

Přijďte se k nám o tom přesvědčit. A kdyby se náhodou stalo, že si nevyberete, alespoň si u nás dáte dobrou kávu:))

Michal Krátký

 

Outdoor je náš život...

Michal Krátký
Sport a pohyb mě provází od dětství a nedovedu si život bez něj představit:) Skoro 15 let jsem se věnoval lehké atletice, ale potom jsem začal objevovat další možnosti. Vždycky mě bavila 2 kola – jezdil jsem i motokros, tam se nemusí šlapat..ale taky umí hodně bolet..:) ... tak jsem se postupně posunul na kolo - nejvíc si užívám na trailech nebo klasickém mtb ježdění. A vždy když to jde, kombinuju kolo s treky - to je příjemná kompenzace. A ferraty - ty v mnoha
případech otevírají nový pohled na svět:) V zimě se k tomu přidají skialpy, sněžnice nebo běžky. Sportuju pro radost, ale co nejvíc...a teď platí i ...co mi Protrek dovolí:) ...i když to je pro mě vlastně taky sport:)

Přemysl Žižka
Výlety do přírody podnikáme s rodinou pravidelně po celý rok. Máme raději kratší výlety v okolí našeho bydliště, kde je pestrý výběr turistických tras a časovou náročnost můžeme přizpůsobit našim aktuálním možnostem. Dovolené pak trávíme aktivně nejraději v českých horách nebo na Slovensku, kde je pro nás stále mnoho míst k objevování. V horách často vyrážíme na celodenní túry s délkou kolem 25 km, což někdy bývá fyzicky náročnější, ale zážitky z takové výpravy stojí za to. Volný čas v přírodě pro mě znamená ideální způsob odreagování. Proto chodím pravidelně běhat a jezdím na horském kole. K těmto aktivitám jsem byl vedený odmala, a tím získal kladný vztah ke sportu.

Bára Rehová
Svůj volný čas trávím nejraději venku – ať už vícedenním trekem nebo jen na dlouhé procházce v lese. Ale vždy se psy, mými nadšenými outdoorovými parťáky.
Ale ráda si jdu také zaběhat, vyrazím na kolo, inliny a v zimě na běžky. A pak si zarelaxuji na józe… Snažím se nevynechat žádnou příležitost vyzkoušet něco nového, protože je to pro mě radost!

Ladislav Květoň
Pohyb, respektive sport, se stal již před mnoha lety nedílnou součástí mého života. Jsem milovníkem letních i zimních sportů, a to zejména běh, plavání či lyžování. Také rád vyrážím do hor za turistikou. Není nad to si užít chvilky relaxace ve volné přírodě. Prodejna Protrek mi umožnila propojit své koníčky se zaměstnáním a zároveň mě inspirovala abych si vyzkoušel další zajímavé sporty jako jsou například ferraty.

 

kratky

Michal Krátký
Obchod

kveton

Ladislav Květoň
Vedoucí prodeje

zizka

Přemysl Žižka
Marketing

rehova

Bára Rehová
Zákaznický servis