📦 DOPRAVA ZDARMA na objednávky nad 999 Kč | Vstupte do našeho 👉 věrnostního programu, sbírejte body a ušetřete. | 📍Navštivte nás v Praze a Ostravě

Novinky

Otestujte modely značky AKU a získejte exkluzivní slevu 🙌

Protože nejlepší způsob, jak zjistit, zda vám bota fantasticky sedne je si ji naživo odzkoušet, spustili jsme na naší prodejně v Praze testovací akci, v rámci které máte možnost si na pobočce nyní vyzvednout vybrané modely značky AKU a VYRAZIT DO TERÉNU. Navíc každý, kdo si model zapůjčí k otestování získá speciální dodatečnou slevu 15 % na koupi libovolného modelu značky AKU. 

AKU Rock DFS GTX – Kožená „nástupovka“ a „feratovka“ i do náročného horského terénu. 

Maximální komfort díky patentovanému systému Elica, který rozprostře tlak rovnoměrně na celé chodidlo a nohy jsou i po celodenním výstupu v pohodě.  

✅ Dual fit systém (DFS), tedy dvoje nezávislé tkaničky pro utažení přesně podle potřeby. Při lezení nebo na feratě přitáhnete jedny a zpevníte špičku boty, při běžné chůzi zase povolíte. 

O dlouhou životnost se stará gumová obsázka podél celé přední části boty zajišťuje odolnost proti okopu a prodření.

✅ Bezkonkurenční záběr díky Vibram Aprroccisosa a Mega Grip „lezeckou špičkou“.

Prohlédnout modely >>

 

 

AKU Flyrock GTX – Rychlá, lehká, prodyšná bota pro běžnou turistiku i přechody horských hřebenů. 

Mimořádně přilnavá podrážka Vibram Flight Traction Lug Megagrip. 

Stejně jako předešlý model zaručuje maximální komfort díky patentovanému systému Elica, který rozprostře tlak rovnoměrně na celé chodidlo a nohy jsou i po celodenním výstupu jako v bavlnce. 

✅ Membrána GORE-TEX Extended Comfort 

✅ Svršek je z odolného a prodyšného textilního materiálu s PU překryvy, které slouží jako výztuhy na strategických místech. 

Prohlédnout modely >>  

 

AKU Rocket DFS GTX – Svižná turistická bota, dynamická a spolehlivá i v horském terénu. 

Fantastická trakce a přilnavost díky inovativní technologii Vibram Traction Lug. 

Dámský model má lehce odlišnou konstrukci, protože ženy mají o něco jinak tvarované nohy než muži (například užší kotník a jinou průměrnou šíři nohy). 

Svršek se zkříženou žebrovou strukturu je chráněn vrstvou 3D tisku.  

✅ Dual fit systém (DFS), tedy dvoje nezávislé tkaničky pro utažení přesně podle potřeby. Při lezení nebo na feratě přitáhnete jedny a zpevníte špičku boty, při běžné chůzi zase povolíte.  

✅ A nakonec nechybí opět maximální komfort díky patentovanému systému Elica, který rozprostře tlak rovnoměrně na celé chodidlo a nohy jsou i po celodenním výstupu v pohodě.  

Prohlédnout modely >>  

PODMÍNKY AKCE:

Testovací model je možné vyzvednou na pobočce v Praze 10 - Uhříněves. 

Maximální doba zapůjčení je 5 dní. Akce platí do 15. 9. 

Každý, kdo si model zapůjčí k otestování získá speciální dodatečnou slevu 15 % na koupi libovolného modelu značky AKU.

Soutěž: Nakupte na jedné z našich poboček a vyhrajte!

WEBB

Přijďte nakoupit na naše pobočky Praze či Ostravě a vyhrajte!

Nejlepší způsob, jak si vybrat skvěle padnoucí (nejen) trekové boty, je si je nejprve osobně odzkoušet. A to v klidu, s možností širokého výběru, protože každý máme trochu jiné požadavky a především tak trochu jiné nohy. 

Nyní ovšem máte k návštěvě našich poboček ještě o důvod víc. Připravili jsme si pro vás soutěž, kde téměř každý los vyhrává.

 

Co můžete očekávat od návštěvy našich prodejen?

✅ Nejširší výběr trekových bot v ČR – až 900 variant 

Odborné poradenství

✅ Terénní polygon = zkušební chodníček, na kterém si otestujete, jak se boty chovají na kamení, v nerovnostech (špalíky) a ve sklonu 

V případě potřeby přeměření chodidla – délka, šířka, typ klenby

✅ Skvělé výhry

terenni-polygong

Terénní polygon 👆, který najdete na našich pobočkách v Praze i Ostravě

 

PRAVIDLA A PODMÍNKY SOUTĚŽE 

1. Nakoupíte (v jakékoliv výši) na jedné z našich poboček v období od 21. 8. 2023 do 30. 12. 2023

📌 Praha-Uhříněves, Přátelství 555/9, 104 000 Praha 10

📌 Ostrava-Poruba, Porubská 708/16, 708 00 Ostrava-Poruba

2. Vylosujete si jeden soutěžní los.

3. A SOUTĚŽÍTE! 🏆

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

Zákazník, který v období 21.8.2023 – 30.12. 2023 nakoupí na jedné z našich prodejen má možnost účastnit se losování o následující ceny:

  • Praha každý měsíc: 1x poukaz 1000 Kč, 3x poukaz 500 Kč, 100x Lowa Active Creme 20ml, 50x překapávaná káva na cesty, 50x cestovní čaj
  • Ostrava každý měsíc: 1x poukaz 1000 Kč, 3x poukaz 500 Kč, 100x Lowa Active Creme 20ml, 50x překapávaná káva na cesty, 50x cestovní čaj

 

Jak to vypadá na jedné z našich poboček (Praha-Uhříněves)

 

 

Soutěž: Vyhraj novinku od Salomon! 🔥

soutez-banner2

Milujete dobrodružství a rádi trávíte čas v náročném terénu? Představte si obuv, která vás dovede dál, než jste si kdy mysleli, že můžete jít...Řeč je o novince značky Salomon, ale pozor, ELIXIR MID GORE-TEX není jen dalším obyčejným párem bot. Je symbolem kombinace technologie, stylu a výkonu. 🚀

Kvalitní obuv může změnit celý váš zážitek z výletu a tyto boty jsou kombinací prvotřídního pohodlí s výjimečnou odolností. Voděodolná membrána Gore-Tex vás udrží v suchu, aniž by bránila v prodyšnosti. 

A jaký je to pocit při chůzi? Díky kolébkové geometrii podešve se budete cítit jako byste chodili po obláčcích, zatímco vám podrážka Reverse Camber dává jistotu i v náročném terénu.

Stylový vzhled v kombinaci kvalitní kůže a textilu je už jen třešničkou na dortu. Takže ať jste dobrodruh, turista nebo někdo, kdo si jen chce užívat přírodu, ELIXIR MID GORE-TEX je tu, abyste každý krok prožívali naplno. 


A nyní si o ně s námi můžete zasoutěžit! Jaké jsou podmínky?

  1. Je nutné vyplnit soutěžní formulář, který najdete v popisku každého modelu bot SALOMON ELIXIR MID GTX
  2. Součástí formuláře je soutěžní otázka, na kterou najdete odpověď v každém popisku bot. Otázka zní: Jaké jsou 3 technologie, kterými se SALOMON ELIXIR MID GTX pyšní?
  3. Odpovídat můžete do půlnoci 22. srpna. Výherce bude náhodně vylosován a vyhlášen na našem Instagramu i Facebookové stránce dne 23. srpna v 16 hodin.
Bonusový systém

body

Za vaši věrnost vás rádi odměníme. Zaregistrujte se do našeho věrnostního programu, sbírejte body za každý nákup a čerpejte maximum odměn

aktualni  novy

Jak bonusový systém funguje?

Jak získáte bonusové body?

Bonusové body získáváte jako registrovaný zákazník za každou zaplacenou objednávku na našem e-shopu i prodejně. Jakmile shromáždíte dostatek bonus bodů, můžete je uplatnit v rámci vašeho dalšího nákupu. Jinými slovy: čím více nakupujete, tím větší slevy můžete získat. Bonusové body se vám přičtou až po uhrazení objednávky a nikoliv hned po nákupu. Naopak po stornování nebo dobropisování faktury (když se zboží vrátí nepřevzaté nebo jako vrácené) se body odečítají stejným vzorcem, jako se přičetly. Za každých 30 Kč získáte 1 bonusový bod.

system 

Jak lze bonusové body uplatnit?

Vaše nasbírané body vám přináší slevy, konkrétně 1 bonusový bod = sleva 1 Kč. Maximální sleva pro čerpání z nákupu je 50 %Stav vašich bodů můžete vidět po přihlášení ke svému zákaznickému účtu. V košíku vidíte stav bonusových bodů s možností jejich použití (konkrétně v posledním kroku objednávky s názvem Informace o Vás). Sleva se však nevztahuje na dopravu. 

uplatneni

Jak je to s bonusovým systémem a jeho uplatněním v rámci prodejny? 

Pokud jste náš registrovaný zákazník, stačí obsluze sdělit váš registrační e-mail a bonusové body z nákupu jsou vaše. Co se však týká čerpání bodů, to je možné pouze prostřednictvím e-shopu. Pokud si proto chcete body uplatnit, je potřeba nejprve provést nákup na e-shopu s vyzvednutím na prodejně. 

Můžu získat bonusové body i jinak než nákupem?

Ano můžete. Za vaši registraci vás odměníme 100 body

Kde zjistíte stav svého bonusového konta?

Stav vašich bodů můžete vidět po přihlášení ke svému zákaznickému účtu. Konkrétně po přihlášení kliknutím na „Můj účet“ v pravém horním rohu našeho e-shopu. Po přihlášení do vašeho účtu se dozvíte bilanci vašich bonus bodů na základě uskutečněných nákupů. Prosím, berte na vědomí, že počet vašich bonusových bodů bude přičten až po uhrazení objednávky. Po každém uplatnění vašich bodů bude jejich počet okamžitě odečten z vašeho bonus účtu.

Je možné bonusové body čerpat se slevovými kupóny?

Na jedné objednávce nelze použít body a zároveň uplatňovat slevový kupón. Chcete-li uplatnit kupón, nebudete mít možnost zlevnit objednávku použitím bodů a naopak. Použitý slevový kupón ovlivňuje celkovou částku objednávky a tím pádem také celkový počet získaných bodů.

Co když si zakoupím produkt bez využití bonusových bodů a rozhodnu se ho vrátit? Co se stane se získanými body?

Když vracíte zakoupený produkt, tak zároveň vracíte získané bonusové body. Vaše bodová bilance bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.

Jaká je platnost mých bodů?

Platnost Vašich bonusových bodů je omezena na 360 dnů.

 

Bonusové body nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu.Veškeré odměny v rámci Věrnostního programu nejsou právně vymahatelné. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží NELZE bonusové body uplatnit! Všechny uvedené ceny a slevy jsou včetně DPH.