📦 DOPRAVA ZDARMA na objednávky nad 999 Kč | Vstupte do našeho 👉 věrnostního programu, sbírejte body a ušetřete. | 📍Navštivte nás v Praze a Ostravě

Soutěž: Vyhraj novinku od Salomon! 🔥

soutez-banner2

Milujete dobrodružství a rádi trávíte čas v náročném terénu? Představte si obuv, která vás dovede dál, než jste si kdy mysleli, že můžete jít...Řeč je o novince značky Salomon, ale pozor, ELIXIR MID GORE-TEX není jen dalším obyčejným párem bot. Je symbolem kombinace technologie, stylu a výkonu. 🚀

Kvalitní obuv může změnit celý váš zážitek z výletu a tyto boty jsou kombinací prvotřídního pohodlí s výjimečnou odolností. Voděodolná membrána Gore-Tex vás udrží v suchu, aniž by bránila v prodyšnosti. 

A jaký je to pocit při chůzi? Díky kolébkové geometrii podešve se budete cítit jako byste chodili po obláčcích, zatímco vám podrážka Reverse Camber dává jistotu i v náročném terénu.

Stylový vzhled v kombinaci kvalitní kůže a textilu je už jen třešničkou na dortu. Takže ať jste dobrodruh, turista nebo někdo, kdo si jen chce užívat přírodu, ELIXIR MID GORE-TEX je tu, abyste každý krok prožívali naplno. 


A nyní si o ně s námi můžete zasoutěžit! Jaké jsou podmínky?

  1. Je nutné vyplnit soutěžní formulář, který najdete v popisku každého modelu bot SALOMON ELIXIR MID GTX
  2. Součástí formuláře je soutěžní otázka, na kterou najdete odpověď v každém popisku bot. Otázka zní: Jaké jsou 3 technologie, kterými se SALOMON ELIXIR MID GTX pyšní?
  3. Odpovídat můžete do půlnoci 22. srpna. Výherce bude náhodně vylosován a vyhlášen na našem Instagramu i Facebookové stránce dne 23. srpna v 16 hodin.