📦 DOPRAVA ZDARMA na objednávky nad 999 Kč | Vstupte do našeho 👉 věrnostního programu, sbírejte body a ušetřete. | 📍Navštivte nás v Praze a Ostravě

Letní soutěž o 2 x 5 000 Kč

LETNÍ SOUTĚŽ NA NAŠICH PRODEJNÁCH

Zapojte se do naší letní soutěže a vyhrajte poukaz v hodnotě 5 000 Kč! A jak se zapojit?

 • V období od 6. do 20. 8.2024 nakupte na naší kamenné prodejně v Praze nebo Ostravě nad 3 500 Kč.
 • Přímo v prodejně vytvoříte na pokladně registraci,
 • A to je vše! Nákupem a vytvořením registrace budete automaticky zařazeni do slosování.

Celkem 2 výherce (1 výherce z prodejny z Prahy a 1 výherce z prodejny v Ostravě) vylosujeme nejdéle 23.8.2024.
Informace o prodejnách najdete ZDE.

Přejeme hodně štěstí! 🍀

Obecná pravidla soutěže

 1. Definice

Pořadatelem soutěže je společnost AZ Mobility s.r.o. se sídlem Přátelství 555/9, Praha 10, 104 00, IČO: 28526155, na sociálních sítích Facebook a Instagram.
Účastníkem soutěže - soutěžícím může být každý zákazník, který je registrovaný na e-shopu www-protrek.cz, který v období od 1. 6. 2024 do 20. 8. 2024 nakoupil v kamenné prodejně v Praze nebo Ostravě v hodnotě nad 3 500 Kč:

 • Prodejna PRAHA (Přátelství 555/9, Praha 10, 104 00)
 • Prodejna OSTRAVA (Ostrava-Poruba, Porubská 708/16)
 1. Mechanismus soutěže

Soutěž bude probíhat v období od 1. 6. 2024 do 20. 8. 2024.
Ze všech zákazníků, kteří v tomto období nakoupili v kamenné prodejně v Praze nebo Ostravě v hodnotě nad 3 500 Kč a jsou registrovaní na e-shopu www.protrek.cz, vylosuje pořadatel po skončení soutěže jednoho výherce z prodejny v Praze a jednoho výherce z prodejny v Ostravě.
Výherci budou kontaktováni e-mailem nebo telefonicky pro účely sdělení předání výhry. V případě, že výherci na výzvu Pořadatele o sdělení způsobu předání výhry nereagují nebo požadované informace nesdělí ani do 5 pracovních dnů ode dne vyzvání Pořadatelem nebo si výherce zaslanou výhru nevyzvedne, vyhrazuje si Pořadatel právo dle svého uvážení výhru si ponechat nebo určit náhradního výherce. 

 1. Soutěžní úkol

Aby byl soutěžící zapojen do soutěže, musí ve stanoveném termínu splnit podmínky:

 • Nakoupit v kamenné prodejně v Praze nebo Ostravě v hodnotě nad 3 500 Kč
 • Zaregistrovat se na e-shopu protrek.cz
 1. Výhry a jejich předání

Výhrou je 2x poukaz v hodnotě 5 000 Kč na nákup zboží v obchodě Protrek.
Výherce soutěže je soutěžící, kterého vylosuje Pořadatel po skončení soutěže ze všech soutěžících, kteří splnili Soutěžní úkol. V rámci této soutěže vylosuje Pořadatel celkem 2 výherce (1 výherce z prodejny v Praze a 1 výherce z prodejny v Ostravě.).

 1. Obecné podmínky soutěže

Účast v soutěži je dobrovolná a soutěžící svou účastí v soutěži vyjadřuje svůj souhlas s těmito soutěžními podmínkami. Každý soutěžící se může zúčastnit pouze jednou. Pro svoji účast v soutěži musí soutěžící splnit Soutěžní úkol.

 1. Práva a povinnosti pořadatele

Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv přerušit, zkrátit, prodloužit nebo ukončit, či změnit její pravidla, a to ze závažných důvodů nebo z důvodu vyšší moci.
Pořadatel soutěže neodpovídá za doručení výher, uvedení nesprávných či nepřesných informací v souvislosti se soutěží (ať už byly způsobené lidským faktorem či technickou vadou), či za jakékoliv technické či telekomunikační obtíže či závady vzniklé v průběhu soutěže.
Účast ani výhru v soutěži nelze vymáhat soudní cestou.
Výhry ze soutěže nelze vyplatit v hotovosti či jiným náhradním plněním na žádost výherce.
Vyobrazení výher na marketingových materiálech Pořadatele je pouze ilustrativní.
Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za ztrátu či poškození výhry při přepravě, ani za škody, které může výhra či odměna výherci způsobit, případně dalším osobám, které výherní cenu či odměnu využijí nebo použijí.

 1. Závěrečná ustanovení

V případě rozporu ustanovení těchto soutěžních podmínek a propagačních materiálů týkajících se soutěže, nejasností týkajících se výkladu soutěžních podmínek nebo propagačních materiálů, se budou aplikovat přednostně příslušná ustanovení těchto soutěžních podmínek.

Pravidla jsou platná od 1. 6. 2024.