FIZAN Nordic Walking hole LITE TECH yellow - žluté



.png?688348fa)
Detailní popis produktu
Nordic walking hole Fizan Lite Tech jsou navrženy pro všechny, kdo chtějí efektivně trénovat i pohodlně chodit v přírodě. Díky nízké hmotnosti a vyvážené konstrukci umožňují plynulý pohyb a pomáhají zapojit celé tělo při chůzi.
Hole jsou vyrobeny z hliníku 7001 a skládají se ze tří segmentů o průměrech 17, 16 a 14 mm. Celková hmotnost pouhých 350 gramů zajišťuje velmi lehký a přirozený pohyb při nordic walkingu. Grafika je vytvořena technologií sublimace, která zajišťuje vysokou kvalitu detailů a dlouhou životnost barev.
Ergonomická rukojeť s korkovými vložkami je doplněna poutkem s rychlým odepnutím, které je vyrobeno z prodyšné tkaniny Air. Ta poskytuje pohodlné a dobře odvětrané uchycení ruky při chůzi. Hole jsou zakončeny odolným hrotem z tvrdokovu a v balení najdete také gumové koncovky pro nordic walking a talířky o průměru 35 mm.
Hlavní vlastnosti:
- lehké hole pro nordic walking z hliníku 7001
- třísegmentová konstrukce se segmenty 17 / 16 / 14 mm
- nízká hmotnost přibližně 350 g (pár)
- ergonomická rukojeť s korkovými vložkami
- poutko s rychlým odepnutím z prodyšné tkaniny Air
- odolný hrot z tvrdokovu
- součástí balení gumové koncovky pro nordic walking a talířky 35 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nordic-Walking hole |
|---|---|
| EAN: | 8053630661747 |
| Pohlaví: | Unisex |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Černá, Žlutá |
| Druh produktu: | Hole |
| Hmotnost: | 350 g |
| Max. délka hole: | 132 cm |
| Typ hole: | Teleskopická |
| Délka ve složeném stavu: | 71 - 80 cm |
| Počet dílů: | 2 |
| Průměr: | 16/14 mm |
| Rozsah délky v rozloženém stavu: | 110 - 135 cm |
| Aretace: | Šroubovací |
| Délka rukojeti: | Klasická |
| Hmotnost hole (1ks): | 151 - 200 g |
| Materiál hole: | Hliník |
| Materiál rukojeti: | Korek/Plast |
| Úchyt ruky: | Rukavička |
| #sizes_table#: | hidden |
Legendární italský výrobce sportovních holí byl založen v roce 1947 ve městě Bassano del Grappa. Fizan byl prvním výrobcem na světě, který nabízel hliníkové lyžařské hole. V následujících desetiletích expandoval do trekingu a nordic walking. V roce 1990 přišel na trh s teleskopickými trekingovými holemi. O 17 let později získal Fizan prvenství v podobě nejlehčí prodávané teleskopické hole na trhu a drží si ho dodnes. Společnost se i nadále snaží být inovativním lídrem na trhu a v poslední dekádě je jejich továrna přes 60 % soběstačná na solární energii.