FERRINO Dámské trekové teleskopické hole ORTLES LADY blue - modré



.png?688348fa)
Detailní popis produktu
FERRINO Ortles Lady jsou dámské trekové hole se skládacím teleskopickým mechanismem a 2 druhy talířků v balení!
Díky minimální délce 40 cm se snadno vejdou do batohu nebo jiného zavazadla. Skládají se z 5 částí které velmi rychle spojíte dohromady zacvaknutím a rychloupínacím systémem Lock&Go. Ten slouží také k nastavení délky hole v nižším rozmezí ideálním pro ženskou postavu (95 - 115 cm).
Anatomická rukojeť vám pomůže hůl pohodlně držet i na delších výpravách. Pěnový materiál zabraňuje otlakům nebo odřeninám a společně s nastavitelným poutkem zajišťuje spolehlivý úchop.
V balení dále najdete trekové a sněhové talířky. Budete tak připraveny na každý rozmar počasí!
Technický popis:
- pětidílné skládací hole s teleskopickým nastavením délky
- délka konstrukce přizpůsobena ženám
- anatomicky tvarovaný grip
- rychloupínací systém Lock&Go
- wolframové hroty
- nastavitelná poutka
- lehká a skladná konstrukce
- hmotnost: 540 g (pár)
- materiál: slitina hliníku 7075 (dural)
- nastavitelná délka: 95 - 115 cm
- délka ve složeném stavu: 40 cm
- průměr: 18/16/14/14/14 mm
- balení obsahuje 2 ks holí, talířky na trekking a sněhové talířky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Trekové hole |
|---|---|
| EAN: | 8014044996399 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Materiál: | Dural 7075 |
| Barva: | Modrá |
| Druh produktu: | Hole |
| Hmotnost: | 540 g |
| Max. délka hole: | 115 cm |
| Typ hole: | Teleskopická |
| Délka ve složeném stavu: | 40 cm |
| Počet dílů: | 5 |
| Průměr: | 18/16/14 mm |
| Rozsah délky v rozloženém stavu: | 59 - 115 cm |
| Aretace: | Zámek |
| Délka rukojeti: | Klasická |
| Hmotnost hole (1ks): | 251 - 300 g |
| Materiál hole: | Hliník |
| Materiál rukojeti: | Pěnová guma |
| Úchyt ruky: | Poutko |
| Značky: | Ferrino |
| #sizes_table#: | hidden |
| rozměry: | 115 cm, 95 cm |
| Materiál: | Hliník |
Historie značky se začala psát v roce 1870 v italském Turíně. Cesare Ferrino měl revoluční nápad v podobě nepromokavé textilie. Ta se ihned stala hitem a jeho stany a oblečení začaly psát historii alpinismu. V průběhu celého 20. století bylo Ferrino u důležitých milníků pobytu v přírodě a bylo součástí expedic na himalájské osmitisícovky, severní pól, čínskou poušť Taklimakan nebo Antarktidu. V současnosti nabízí kompletní sortiment vybavení do přírody a stále si drží výsostnou pozici na outdoorovém trhu.