NÁKUPY U NÁS SE VYPLATÍ! Za pouhou registraci získáte BONUS v podobě 3% SLEVY s možností prodlouženého vrácení zboží až do 30 dnů!

Prodejna outdoor Praha

Prodejnu PROTREK s e-shopem jsme otevřeli jako reakci na stále se zvyšující zájem lidí o pobyt v přírodě.

Z vlastní zkušenosti víme, že když si to máme pořádně užít, je důležité se na to nejen dobře a pečlivě připravit, ale i kvalitně a pohodlně vybavit To platí především o botách. Když si máme vhodné trekové boty vybrat, je potřeba je náležitě vyzkoušet – v klidu a s možností širokého výběru, protože máme každý tak trochu jiné požadavky a především tak trochu jiné nohy. Pokud nekupujeme už námi prověřený model, boty málokdy sednou na první pokus. Proto chceme našim zákazníkům nabídnout co největší výběr trekové obuvi s možností si je v klidu a pohodlně vyzkoušet.

Nabízíme turistickou obuv většiny značek, které na českém trhu působí – německých (Meindl, Lowa nebo Hanwag), italských (Scarpa, AKU, Asolo, Garmont, Lomer), dále Teva, Keen, Merrel atd. Všechny nabízené boty máme skladem. Součástí služby na naší prodejně je i možnost základního proměření tvaru chodidel, které pak může při výběru vhodné a dobře padnoucí boty pomoci. Současně nabízíme možnost doplnit boty o vhodný typ ortopedické vložky.

Botami to často začíná, ale nekončí!

Naši nabídku proto doplňujeme i o outdoorové oblečení, batohy, trekové hole a další nepostradatelné vybavení. V zimě je možné u nás otestovat a vybavit se na skialpy nebo si vyzkoušet a případně pořídit sněžnice. Nejsme specializovaný obchod zaměřený jen na specifickou určitou skupinu zákazníků, ale chceme nabídnout naše produkty všem, kteří hledají kvalitní, funkční a pohodlné vybavení pro cesty do rozmanité přírody.

 

Přijďte se podívat do naší specializované prodejny. Velmi rádi vám s výběrem pomůžeme!

Prodejna PROTREK

Přátelství 555/9,
Praha 10, 104 00

PO - PÁ: 10:00 - 19:00
SO: 09:00 - 15:00

Provozovatel:

AZ Mobility s.r.o.
Přátelství 555/9,
Praha 10, 104 00

IČ: 28526155
DIČ: CZ28526155

Výdejní místo Ostrava-Poruba

Kudy k nám

  1. Z konečné metra A (Depo Hostivař)
    1. MHD - Autobusy 229, 364 nebo 366 do zastávky Fruta a ca 200 m pěšky ve směru jízdy, prodejna je na levé straně (v areálu PEKASS)
    2. AUTEM - přes Štěrboholy okolo Europarku (po levé ruce) stále rovně přes Dolní Měcholupy po Kutnohorské, okolo ČS Ono a dále ca 1,7 km po ul. Přátelství až k prodejně na levé straně
  2. Od Říčan přes Uhříněves, 2. výjezdem na kruhovém objezdu u prodejny LIDL a dále ca 300 m vpravo (areál PEKASS)
  3. Od Jižního Města po Výstavní a Novopetrovické směr Petrovice / Horní Měcholupy a dále stále po hlavní do Uhříněvsi, okolo ČS Prim a Petronal, na kruhovém objezdu u LIDLu 3. výjezdem a dále ca 300 m - prodejna vpravo (areál PEKASS) bezproblémové parkování před areálem