📦 DOPRAVA ZDARMA na objednávky nad 999 Kč | Vstupte do našeho 👉 věrnostního programu, sbírejte body a ušetřete. | 📍Navštivte nás v Praze a Ostravě

O nás new

Prodejnu PROTREK s e-shopem jsme otevřeli jako reakci na stále se zvyšující zájem lidí o pobyt v přírodě.

Z vlastní zkušenosti víme, že když si to máme pořádně užít, je důležité se na to nejen dobře a pečlivě připravit, ale i kvalitně a pohodlně vybavit To platí především o botách. Když si máme vhodné trekové boty vybrat, je potřeba je náležitě vyzkoušet – v klidu a s možností širokého výběru, protože máme každý tak trochu jiné požadavky a především tak trochu jiné nohy. Pokud nekupujeme už námi prověřený model, boty málokdy sednou na první pokus. Proto chceme našim zákazníkům nabídnout co největší výběr trekové obuvi s možností si je v klidu a pohodlně vyzkoušet.

Nabízíme turistickou obuv většiny značek, které na českém trhu působí – německých (Meindl, Lowa nebo Hanwag), italských (Scarpa, Salewa, AKU, Asolo, Garmont, Lomer), dále SalomonTeva, Keen, Merrel, Haglöfs atd. Všechny nabízené boty máme skladem. Součástí služby na naší prodejně je i možnost základního proměření chodidel pomocí (speciálního) diagnostického přístroje, které pak může při výběru vhodné a dobře padnoucí boty pomoci. Současně nabízíme možnost doplnit boty o vhodný typ ortopedické vložky.

Botami to často začíná, ale nekončí!

Naši nabídku proto doplňujeme i o outdoorové oblečení, batohy, trekové hole a další nepostradatelné vybavení. V zimě je možné u nás otestovat a vybavit se na skialpy nebo si vyzkoušet a případně pořídit sněžnice. Nejsme specializovaný obchod zaměřený jen na specifickou určitou skupinu zákazníků, ale chceme nabídnout naše produkty všem, kteří hledají kvalitní, funkční a pohodlné vybavení pro cesty do rozmanité přírody.

Přijďte se k nám podívat, velmi rádi vám s výběrem pomůžeme!

kratky

Michal Krátký
spolumajitel

kveton

Přemysl Žižka
spolumajitel

zizka

Ladislav Květoň
vedoucí prodejny a eshopu